• Пн-Пт: 08-1700
 • Сб: 08-1400

(032) 231-68-94

Мобильные номера
 • (050) 493-51-85
 • (095) 493-56-00
 • (098) 264-97-87
 • (067) 561-39-69
 • (093) 846-14-22
г. Львов,
ул. Городницкая, 47

Вход

Маска хамелеон с большим светофильтром WH-80/800K

Доставка

 • Самовывоз из магазина Дом Сварки Львов (ул.Городницкая 47).
 • Новой почтой в любой город или населенный пункт Украины - от 50 грн.

Гарантия

100% гарантия обмена/возврата средств в течение 14 дней.

Call center

* При заказе товара по телефону говорите КОД!
 • (095) 493-56-00
 • (050) 493-51-85
 • (098) 264-97-87
 • (067) 561-39-69
 • (093) 846-14-22
 • (032) 231-68-94
Цена: 1521 грн.
Купить

Експлуатація маски.

Перед першим використанням маски, зніміть захисну плівку з зовнішнього та внутрішнього захисного скла.
Корпус маски поставляється в зборі з світлофільтром. Змонтуйте оголів’я на корпус маски за допомогою фіксаторів та гвинтів.

Горизонтальне регулювання обхвату голови: натисніть на регулятор і повертайте рукоятку за годинниковою стрілкою, щоб зменшити розмір горизонтальний обхват, проти годинникової стрілки - щоб збільшити.

Вертикальне регулювання обхвату голови: зменшуючи або збільшуючи розмір ременя, відрегулюйте розмір оголів’я так, щоб світлофільтр знаходився напроти очей.

Регулювання нахилу маски: відрегулюйте силу затягування гвинтів і положення фіксатора сегментного регулювання для встановлення зручного кута огляду. Переконайтеся, що маска вільно опускається і не сповзає.

Регулятор затемнення «SHADE» дозволяє обирати рівень затемнення світлофільтру в діапазоні DIN 5 – 8 або DIN 9 – 13 в залежності від положення перемикача рівнів затемнення.

Перемикач режимів «MODE» дозволяє обрати один з двох режимів роботи світлофільтру:
Режим «GRINDING» – світлофільтр не закривається при зміні інтенсивності освітлення, рівень затемнення становить DIN 4(3);
Режим «WELDING» - світлофільтр закривається при зміні інтенсивності освітлення, рекомендується використовувати цей режим при зварюванні. Рівень затемнення регулюється в межах від DIN 5 до DIN 8 або DIN 9 до DIN 13.

Регулятор світлочутливості «SENSITIVITY». Перед зварюванням встановіть регулятор світлочутливості в крайнє максимальне положення. Якщо світлофільтр затемнюється не під час зварювання (від лампи освітлення, наприклад), поступово зменшуйте світлочутливість, повернувши регулятор в бік мінімального положення (Low).

Регулятор затримки відкривання «DELAY». Для перевірки часу затримки на відкривання світлофільтра, встановіть регулятор «DELAY» на максимальне значення, зорієнтуйте маску на яскраве світло, дочекайтеся спрацьовування світлофільтру і відведіть маску в сторону. Приблизно через 1секунду світлофільтр повинен відключитися. Далі встановіть регулятор «DELAY» на мінімальне значення і повторіть перевірку. Світлофільтр повинен відкритися практично миттєво (0,3с відповідно до характеристик).

Кнопка тестування «TEST» перевіряє наявність заряду в літієвій батареї і справну роботу світлофільтра. Якщо під час натискання на кнопку «TEST», індикатор заряду батареї світиться червоним і фільтр затемнюється - світлофільтр працює нормально. Якщо індикатор заряду батареї світиться тьмяно або не світиться взагалі, замініть літієву батарею. Тип батареї, що використовується у світлофільтрі - CR3032 або CR2450.

Конструкція зварювальної представленої маски дозволяє додатково встановити діоптрійну лінзу, що служить як збільшувальне скло. Лінза має
прямокутну форму і виготовлена з оптичного полікарбонату товщиною 4 мм. Прямокутник лінзи кріпиться всередині маски в спеціальні пази на картриджі
пласкою стороною до світлофільтру. Оптичні характеристики світлофільтра позначаються чотирма цифрами, дана маска має характеристику 1/1/1/2. Перша цифра – оптичний клас, друга – значення розсіювання випромінювання, третя – ступінь однорідності затемнення, четверта – кутова залежність.

Оптичний клас. Вказує, наскільки чітко та без спотворень геометрії буде видно зону зварювання через закритий світлофільтр. Оптичний клас з позначенням «1» показує, що спотворення будуть мінімальними. Чим більше значення, тим більші спотворення.
Значення розсіювання випромінювання. Залежить від чистоти і якості оптичних кристалів у світлофільтрі. Показує ступінь чіткості картинки.
При значенні «1» картинка буде максимально чіткою.

Ступінь однорідності затемнення. Показує, як рівномірно затемнюється світлофільтр по всій області. Цифра «1» означає, що рівномірність затемнення буде максимальною, і відхилення можуть бути не більше ніж 0,1DIN.

Кутова залежність. Показує залежність затемнення від кута огляду, «1» - найкраще значення. В даній масці кутова залежність має значення «2»,
що цілком допустимо для якісної та комфортної роботи будь-якої складності.

Отзывы о товаре 1

Написать отзыв
 • Купил две маски. Работают обе очень хорошо. Все параметры отлично настраиваются. Отличный обзор. Немного трещат,когда нажимаешь кнопку Test.

Могут понадобиться

Подтвердить оплату
Наверх